Sponzori

KPMGKPMG je na Slovensku aktívne od roku 1991. Služby ponúka prostredníctvom dvoch právnych osôb. KPMG Slovensko spol s r.o. zabezpečuje služby auditu, služby finančného poradenstva a služby v oblasti riadenia rizík a KPMG Slovensko Advisory k.s. zabezpečuje služby daňového poradenstva.


KPMG Audit Tax Advisory

audi_logo.jpgAudi je výrobca vynikajúcich vozidiel, ktoré sú atraktívne, sofistikované a technicky dokonalé. Náš úspech je založený na kreativite, odovzdaniu sa veci a entuziazmu. Želania a emócie našich zákazníkov sú základnými princípmi, ktorými sa riadi náš prístup k veci. Snažíme sa byť na čele a stanoviť nové štandardy, ktoré stelesňujú heslo našej značky "Náskok vďaka technike".


AUDI Slovensko

poodle_logo.jpgPoodle is a unique women’s golf brand, offering female golfers a performance-oriented alternative to the standard golf uniform. The brand name encapsulates our concept of ‘athletic chic’ – poodles are one of the most athletic breeds of dogs in the world, while also symbolic of chic. We combine performance fabrics & fits, with fun feminine styles. Poodle, golf just got sexier.


Poodle - athletic chic

ssp_golf.jpgSSP (Sports Specific Products) je lídrom vo vývoji výkonnostných energetických tyčiniek, ktoré sú skutočnou stravou pre športovcov z rôznych odvetví. SSP Golf Performance Bars (výkonnostné-energetické tyčinky) boli vytvorené za účelom určiť budúcnosť výkonnostnej výživy pre golfistov. Naše tyčinky vyvinul Lance Geringer B.A. počas pôsobenia na Kalifornskej Štátnej Univerzite v Northridge - pôvodne pre profesionálnych športovcov v USA a Európe. Teraz, takmer po dvadsiatich rokoch, sa Golf Performance Bar stali prvou voľbou z hľadiska výživy pre golfistov vo Veľkej Británii a Európe.


Sport Specific Products

elteco_logo.jpgSpoločnosť ELTECO, a.s. je slovenský výrobca zdrojov nepretržitého napájania. Vznikla v roku 1991. Kolektív zakladateľov firmu budoval a formoval na základe 30-ročných skúseností v oblasti napájacej techniky, poznatkov z praxe a ich aplikácií vo vývoji a výrobe. Vyrábame široký sortiment produktov modernou technológiou, v najlepšej kvalite, podľa národných a medzinárodných noriem.


Elteco

Gray BearGolfový klub Tále je jediným domácim klubom na golfovom ihrisku Gray Bear, ktoré je prvým majstrovským golfovým ihriskom na Slovensku. Bolo dokončené a otvorené v roku 2002. Ihrisko vytvorili americkí dizajnéri Bob Walton a Skip Malek, P.G.A. Ihrisko Gray Bear je nádherne trasované a navrhnuté. Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy, je čarovná, ihrisko je výzvou a pripomína ostrieľané golfové ihrisko. Typicky pevné hracie povrchy sú pokryté zmesou trávy, ktorá kopíruje trávu, akú je možné nájsť na britských otvorených ihriskách v Škótsku. Golfové ihrisko je situované do rekreačnej oblasti Tále, s dobre vybudovanou infraštruktúrou, na ploche cca 60 ha.


Gray Bear

SKGASlovenská golfová asociácia združuje amatérskych golfistov na Slovensku. Jej prioritou je starostlivosť o slovenskú reprezentáciu a výchova golfovej mládeže. SKGA má pri reprezentácii za úlohu nominovať na každé medzinárodné podujatie hráčov, ktorí majú aktuálne najlepšiu formu a výkonnosť. Golfovú mládež SKGA podporuje zakladaním Centier talentovanej mládeže pri väčších kluboch a organizovaním Túry olympijských nádejí. SKGA tiež organizuje KPMG SKGA Túru, Majstrovstvá Slovenska v hre na rany aj na jamky.


SKGA

TitleistTitleist is committed to satisfy golfers with golf products of superior performance and quality. 'Destiny is not a matter of chance. Destiny is a matter of choice.' Titleist's mission is to serve the needs of the serious and recreational golfer with value added products and services that have a competitive advantage worldwide.


Titleist

FIVE seasonZnačka Five Seasons byla založena ve Švédsku v roce 1982. Jejím posláním je vytvářet speciální, praktické, funkční a zároveň i módní oblečení, které vyhovuje technickým požadavkům nejnáročnějších sportovců. Five Seasons neustále úzce spolupracuje s vrcholovými sportovci a sportovkyněmi v oblasti lyžování, snowbordování a golfu.


FIVE Season Fashion

Red Bull energy drinkV roku 1982 sa Dietrich Mateschitz po prvýkrát stretol s produktami nazývanými „tonikové nápoje“, ktoré sa v Ázii tešili veľkej popularite. V bare hongkongského hotela Mandarin dostal nápad uviesť tieto funkčné nápoje na trhy mimo Ázie. V roku 1984 založil Mateschitz spoločnosť Red Bull GmbH. Doladil vlastnosti produktu, vyvinul jedinečný marketingový koncept a v roku 1987 začal na rakúskom trhu predávať energetický nápoj Red Bull.


RED BULL Energy Drinks

HTCSpoločnosť HTC Corporation (HTC) je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v priemysle mobilných telefónov. Tým, že HTC stavia ľudí do centra všetkého čo robí, vytvára inovatívne smart telefóny, ktoré lepšie slúžia životom a potrebám jednotlivcov. V prípade záujmu o viac informácií o spoločnosti HTC navštívte, prosím, stránku www.htc.com.


HTC

aurius - new media studioSme team kreatívnych, kvalifikovaných a spontánnych ľudí so znalosťou problematiky v oblasti webdesignu, počítačovej grafiky, webprogramingu a marketingu. Na základe našich skúseností dokážeme vytvoriť nekonvenčné internetové a multimediálne prezentácie. Technologické zabezpečenie je samozrejmosťou. Náš individuálny, otvorený a kreatívny prístup pri riešení projektov dáva predpoklad ich originálnosti a vysokej kvality. čo pomáha našim klientom výrazne sa odlíšiť od konkurencie.


aurius - new media studio

hrajgolfslovensko.jpgTento projekt slúži na to, aby negolfisti alebo práve začínajúci golfisti sa dostali čo najjednoduchšie k informáciám. Golf je často prezentovaný ako drahý a nedostupný šport. Ale palice nemusia stáť celý majetok, nie všetky ihriská sú drahé a neprístupné, začať s golfom vás nestojí veľa peňazí. Golf nie je pokazený podvádzaním a nešportovým správaním, úcta k súperovi, ihrisku a pravidlám je zákonom. Dajte nám šancu ukázať vám aký je golf skvelý šport a my vám dáme zábavu na celý život!


Hraj Golf Slovensko